California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плаж "Ди Ресио"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Плаж "Ди Ресио" Empty
ПисанеЗаглавие: Плаж "Ди Ресио"   Плаж "Ди Ресио" Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:50 am

Плаж "Ди Ресио" 018_10_b
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Плаж "Ди Ресио" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Ди Ресио"   Плаж "Ди Ресио" Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:29 am

***
Днес ни викаха за снимки. Влязох в гримьорната си, оправиха ми прическата и ми сложиха дебел пласт грим. После ме облякоха в сладка плажна рокля и излязох. Имаше много прожектори, камери и щуротии - както обичайно. Огледах се, дадоха ми знак и започнах да рецитирам сценария. По едно време ме спряха и дадоха знак да опитаме отново. Когато сцената свърши ни пуснаха. Аз свалих грима, облякох си дънките и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Плаж "Ди Ресио" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Ди Ресио"   Плаж "Ди Ресио" Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 11:32 am

***
Днес ми казаха, че ще снимат нов филм на плажа и ме поканиха да участвам. Казах си: "Супер! Отново място за изява. Обичам да съм на плажа, пък и вече имам опит!" Това беше наистина страхотна възможност за мен. Отидох на плажа, като очаквах да видя доста колеги, но засега там беше само Джесика Скайлър. Поговорихме си за новия филм докато я гримираха.
Тя е наистина забавна. Дадоха ни сценария - малее... аз трябваше да играя роля на някакъв певец. Не ме бива за това. Изопщо не мога да пея. Какво щях да правя... На прослушванията бях много зле. Казаха ми, че ще ми дадат срок до утре на обяд да изпея добре песента, но аз вече имах план. Още довечера щях да ида у Катрин за няколко урока по пеене. Надявам се че ще ми помогне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плаж "Ди Ресио" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Ди Ресио"   Плаж "Ди Ресио" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плаж "Ди Ресио"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Плаж "Парадайс"
» Плаж "Роял"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Плаж-
Идете на: