California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Караоке бар "Sounds like"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 1:26 pm

Караоке бар "Sounds like" 125318940274
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Елеа.

Елеа.


Брой мнения : 17
Join date : 15.06.2011

Гадже : none..

Най-добър приятл/ка : търси се такава, която да може да я изтърпи хд


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 3:35 pm

Както обикновено Елеа си беше навън.Обикаляше малките улички на Сан Франциско с цигара в ръка.Типично за нея.Тъмната завивка вече беше паднала на небето и беше вечер.Навън нямаше никой, само Ел се луташе още сама.Към нея започна да се доближава бумтене на музика и тя разбра, че наближава Караоке бара.Едно от любимите и' места.Там почти всички я познаваха, макар тя самата да не се познаваше още.Обичаше да пее, беше и нещо като страст или слабост.Наречете го както си искате, но това е.Застана пред голямата врата на бара и захвърли наполовина изпушената си цигара.Влезе вътре и тръгна към обичайното си място на бара.
-Къде се губиш, Елеа ? - подпита я набързо бармана.
-Ех, Еди, насам-натам, нали ме знаеш ? - засмя се Ел. - Обикновеното. -поръча си.
-Ще пееш днес, нали ? - попита въодушевено и побърза да и' донесе чаша с двойно уиски и лед.
-Естествено ! Само да загреем.. - засмя се и глътна на екс леденото си питие.
Стана от столчето и без да се обръща към Еди тръгна към сцената.
-Подай ми микрофона ! - извика..
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:50 am

Седях в караоке бара и пиех. Нямаше какво друго да правя. Разхождах се, търсих някой да излезе с мен, но всички бяха излезли. И сега, като чета списанието на Деяна разбирам защо! Проблемът е, че тук беше пълна скука. Никой не пееше, всички просто стояха, наливаха се и тъпееха. По едно време в бара влезе Елеа. Тя често идва тук. Седна на бара, изпи нещо, а после започна да пее. Браво, най-накрая някой смелчага. Когато приключи отидох при нея.
- Хей! - казах аз и седнах. - Аз съм Дженифър.
Изпих чашата си до дъно и зачаках отговора й.


Последната промяна е направена от Дженифър Аделайн на Нед Юни 26, 2011 5:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елеа.

Елеа.


Брой мнения : 17
Join date : 15.06.2011

Гадже : none..

Най-добър приятл/ка : търси се такава, която да може да я изтърпи хд


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:29 am

Ел започна да пее и настроението на останалите в ''тълпата'' се повдигна.Все пак това си беше Караоке Бар, а не някоя кръчма.Е, за момичето си беше и двете, но това е друг въпрос.Цялата тази задимена атмосфера караше кръвта във вените и' да ври.Елеа обичаше, не, тя направо обожаваше адреналина.След като спря да пее и тръгна към мястото си, чу няколко ръкопляскания, но не им отдаде значение.Седна на столчето си и направи знак на Еди за още едно уиски.
-Пя чудесно, Ел ! - похвали я той и и' донесе питието.
-Чувала съм го и преди. - засмя се тя и отпи солидна глътка.
До нея се настани някакво момиче и и' се представи.Някаква си Дженифър.
-Мхм.. - кимна Ел и извади една цигара, след което я запали.
Но Дженифър стоеше до нея, сякаш чакаше някакъв отговор.Еди стрелна с поглед Елеа.
-Елеа. - каза просто без да се обръща към другото момиче.
Доста неучтиво от нейна страна, но такава си беше тя..
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:59 am

Ако трябваше да съм честна тя си беше УЖАС! Това момиче беше грубо и това не ми се понрави. Просто й обърнах гръб и си поръчах нещо за пиене. След малко се обърнах към нея и казах:
- И едно "Здравей!" можеше да е достатъчно, миличка. - казах аз.
Тя просто сви рамене и отново не ми отговори нищо. С хора като тези никога не съм се занимавала. Но ако тя продължаваше така единствената й приятелка ще бъде чашката. Може би не осъзнава, че ако е малко по-мила можем да станем добри приятелки.
- Виж, не ми пука дали ще се правиш на отворка или ще превъзмогнеш огромното си его и ще ми отвърнеш поне веднъж като нормалните хора. - извиках аз. - Ако си промениш решението ще съм ей там.
Посочих масата и тръгнах натам.


Последната промяна е направена от Дженифър Аделайн на Нед Юни 26, 2011 5:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елеа.

Елеа.


Брой мнения : 17
Join date : 15.06.2011

Гадже : none..

Най-добър приятл/ка : търси се такава, която да може да я изтърпи хд


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:51 am

Уоу.Дженифър явно доста се разпали от отговора на Елеа.Явно не и' е бил достатъчно задоволителен.Но какво да се прави, Ел не беше от хората, които при първа възможност започват нови запознанства с думите ''Хей, извинявай, че те бутнах.Вината беше моя.Елеа, приятно ми е да се запознаем ! '' - този сценарии и приятелска усмивка на лице.Беше доста дръпната, както и се разбираше.Елеа и Еди също не се бяха запознали по този начин.Те започнаха да се смеят след сценката, която направи тъмнокосата.
-Хей, Ел, защо беше толкова груба с момичето ? - опита се да каже през смях Ед.
-Опс..май найстина обидих някой, съжалявам.. Боже, какви ги дрънкам - аз , да съжалявам ! - Елеа се заливаше от смях.
Елеа си допуши цигарата и стана от стола си.Еди помисли, че отива да пее, но тя се насочи към масата на Дженифър.Боже, какво правеше тя? Нима щеше да отиде и да се запознае с нея както трябва.Ел се подпря на масичката и' и отвърна :
-Е.. ? - седна на стола, но Дженифър я гледаше малко учудено.
-С какво съм привлякла вниманието ти, че да искаш да се запознаем ? - след кратка палза каза.
Това Ел ли беше ? Еди я гледаше сякаш пада от Марс, но това найстина си беше така.Вярно е, че Ел можеше всеки миг да те изненада, но това което направи току-що си беше направо неприсъщо за нея.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 1:15 pm

Не знам дали трябваше да виня алкохола или себе си за държанието си преди малко, но поне онова момиче си го заслужи. Едно беше сигурно - въобще не ми пукаше, че някакъв новоизпечен барман и къдравелка ми се присмиваха ей там. Продължих да се наслаждавам на, меко казано, скучната вечер.
- С какво съм привлякла вниманието ти, че да искаш да се запознаем ? - каза онова момиче, когато дойде при мен.
- Ами, честно да ти кажа няма конкретна причина. - отговорих без да я поглеждам.
Сега бях по-спокойно и сдържана. Да й се развикам щеше да предизвика глупави сцени, за това не си направих труда да повиша тон.
- Или пък ... не, няма! Просто можеше спокойно да кажеш "Здравей, аз съм еди коя си приятно ми е!" както правят попринцип хората.


Последната промяна е направена от Дженифър Аделайн на Нед Юни 26, 2011 5:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елеа.

Елеа.


Брой мнения : 17
Join date : 15.06.2011

Гадже : none..

Най-добър приятл/ка : търси се такава, която да може да я изтърпи хд


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 8:47 pm

-Ъгх..защо всички очакват от мен да бъда от хората, които за всичко правят мили усмивки.Просто не съм от този тип и мисля, че го виждаш.Не съм особено голяма фенка на запознанствата.. - засмя се Елеа.
Е, поне след тези няколко изречения разбираме, че това си е отново Ел, въпреки голямата изненада, която ни нанесе преди малко.Тя се обърна назад и вдигна ръката си, като направи жест на Еди да дойде.Той, разбира се, знаеше какво иска момичето и побърза да приготви питието и'.Занесе го на Елеа, като я гледаше все още доста учудено, заради станалото преди малко.Вие сигурно се питате какво ли чак пък толкова е станало..отишла е да се запознаят, но не е така.Елеа, тази Елея, която сега стоеше кротко и като, че ли щеше да се сприятелява с Дженифър - не, не би го направила !
-Точен както винаги ! - смигна му Ел, но той не знаеше как да реагира, за това просто се върна зад бара, а Елеа извърна поглед към момичето и отпи солидна глитка от уискито си.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:17 pm

- Добре, ще опитам от начало. - казах аз и й посочих дивана срещу мен. - Аз съм Дженифър. - казах с по-весел глас.
Определено не бях една от най-добрите актриси, но поне се постарах, за да няма повече глупости тази вечер. Осъзнавах, че на нея това няма да й хареса и сякаш на инат го направих, а после се засмях на глас. Тя ме погледа, аз само вдигнах рамене и погледнах нагоре. После отпих от питието си и се реших да я попитам:
- Има някаква сватба на плажа в "Делацио". Ако ти се ходи дай да се появим?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Караоке бар "Sounds like" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Караоке бар "Sounds like"   Караоке бар "Sounds like" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Караоке бар "Sounds like"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Cан Франциско-
Идете на: