California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Дженифър Аделайн

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Дженифър Аделайн Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Дженифър Аделайн   Къщата на Дженифър Аделайн Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 3:45 pm

Отвън:
Къщата на Дженифър Аделайн Night-home-designs-australia

Хол:
Къщата на Дженифър Аделайн Asian-hall-design+(13)

Моята спалня:
Къщата на Дженифър Аделайн Master_bedroom_design_31

Банята:
Къщата на Дженифър Аделайн Cool-bathroom-design-2

Кухнята:
Къщата на Дженифър Аделайн Modern-kitchen-design-tips

Басейн:
Къщата на Дженифър Аделайн Lap-pool-design-ideas-02
Върнете се в началото Go down
Oрландо Блум

Oрландо Блум


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

Гадже : Дженифър Аделайн

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Дженифър Аделайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дженифър Аделайн   Къщата на Дженифър Аделайн Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:52 pm

Явно тя ми беше съседка. Скоро пристигнахме, не беше много далече, и влязохме вътре. Минахме през кухнята, която изглеждаше страхотно. После през хола и направо в спалнята. Тя стъпи на леглото си и започна да подскача. Аз я хванах за краката и я понесох из стаята с главата надолу. Тя ми крещеше да я пусна, но аз нямаше да го направя.
- Пусни ме де! Хайде! - беше един от поредните й опити.
Този път тя се набра по някакъв странен начин за ръкавите ми и се добра да мен. Аз я пуснах. Тя понечи да ме целуне, но точно преди да стане ми избяга.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Дженифър Аделайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дженифър Аделайн   Къщата на Дженифър Аделайн Icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:26 pm

Двамата си играехме, целувахме се, гледахме телевизия, играхме си, прегръщахме се, четох ме списания, споменах ли игричките? Беше много забавно с него. Макар и само 2 вечер от нашето приятелство или там, както може да се нарече.
На сутринта той си беше тръгнал рано и отново беше оставил бележка: "Духвам, мило!". Аз не мислех и днес да се размотавам с него, мм-може би с някой от същия пол. За това излязох навън и потърсих някой из града.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Дженифър Аделайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Дженифър Аделайн   Къщата на Дженифър Аделайн Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Дженифър Аделайн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дженифър Аделайн - 19.03
» Къщата на музиката
» Къщата на Иън Сомърхолдър
» Къщата на семейство Пит
» Къщата на Деми Лавато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Cан Франциско-
Идете на: