California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Църквата "Св. Мария"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Църквата "Св. Мария" Empty
ПисанеЗаглавие: Църквата "Св. Мария"   Църквата "Св. Мария" Icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:39 am

Църквата "Св. Мария" Prag
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Анджелина Джоли - Пит

Анджелина Джоли - Пит


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжена за Брат Пит

Най-добър приятл/ка : Деяна Cкайлър

Брат/сестра : Катрин Алба


Църквата "Св. Мария" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата "Св. Мария"   Църквата "Св. Мария" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:46 am

Започна церемонията . Беше толкова вълнуващо , че от вълнение щяхме и двамата да препаднем .Дойде и моментът в който е двамата трябва да кажем да или пък нее Very Happy , но аз бях сигурна в чуствата си към Брат Пит . Когато и двамата се съгласихме тръгнахме към хотела , за да видим как върви подготовката за сватбата. Беше толкова вълнуващо . Църквата "Св. Мария" Wedding
Върнете се в началото Go down
Брад Пит

Брад Пит


Брой мнения : 31
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжен за Анджелина Джоли - Пит

Най-добър приятл/ка : Иьн Съмърхолдър

Брат/сестра : Селена Гомез


Църквата "Св. Мария" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата "Св. Мария"   Църквата "Св. Мария" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:40 pm

С радост чаках свещеника да каже.
- Ти Уилям Брадли Пит . Взимаш ли Анджелина Джоли Войт за твоя законна съпруга . - каза той
- ДА - отговорих с много висок тон .
- Ти Анджелина Джоли Войт взимаш ли Уилям Брадли Пит за твой законнен съпруг . - каза той .
- ДА взимам ! - каза тя с усмихнато лице към мен .
- Мойе да целуне булката - каза той , като затвори книгата .
Аз я целунах и след това прегърнах Анджелина и я отведох на вънка .
Там се беше струпала група от жени и Анджелина се обърна и хвърли букета .
Изненадващо Катрин хвана букета .
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Църквата "Св. Мария" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата "Св. Мария"   Църквата "Св. Мария" Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 10:58 am

Иън ме взе с колата си и потеглихме към църквата, в която ще се състои брачната церемония на сестричката ми и Брад. Камбаните на църквата се чуваха из целия град. Ние с Иън заехме местата си и церемонията започна. Беше изключително тържествено. Те сложиха брачните си халки и изпълниха останалите ритуали. Брад занесе Анджелина на ръце до двора. Дойде време за хвърлянето на букета. Аз се наредих из присъстващите. Сестра ми го хвърли назад и хоп! Той се оказа в моите ръце. В първия момент се стъписах, но после се зарадвах. Присъстващите заръкопляскаха. Аз погледнах Иън, който се беше запътил към мен.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Църквата "Св. Мария" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата "Св. Мария"   Църквата "Св. Мария" Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 11:22 am

Взех Катрин от къщата й и тръгнахме към църквата. Заехме местата си и изгледахме церемонията. Аз следях много внимателно действията, защото скоро и мен ще ме очаква такова нещо. След ритуалите аз отидох да поздравя "Здравеняка" (Брад), който се справи наистина блестящо. Видях, че Катрин е отишла при нейните приятелки, но след минути я видях с букет в ръка. Тогава разбрах какво е станало. Скоро я очаква сватба. Хората около нас ръкопляскаха и викаха "Горчиво!". Е, ние не искахме да вземем вниманието около нас, защото днес е деня на семейство Пит, така че аз се насочих съм нея хванах я за кръста и я целунах. След това вече никой не ни забелязваше и тържеството продължи по план. Ние с Катрин стояхме и обсъждахме какво ще изберем за нашата сватба, макар че аз недоумявах нищо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Църквата "Св. Мария" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата "Св. Мария"   Църквата "Св. Мария" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Църквата "Св. Мария"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Сан Диего-
Идете на: