California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Остров "Алмонд"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Остров "Алмонд" Empty
ПисанеЗаглавие: Остров "Алмонд"   Остров "Алмонд" Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:54 am

Остров "Алмонд" 039_02_b
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Анджелина Джоли - Пит

Анджелина Джоли - Пит


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжена за Брат Пит

Най-добър приятл/ка : Деяна Cкайлър

Брат/сестра : Катрин Алба


Остров "Алмонд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Алмонд"   Остров "Алмонд" Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:02 pm

Днес бяхме с Джейк Търнър на Остров "Алмонд" , за да прекараме малко време само двамата . Аз малко закъснях. Когато престигнах там ме чакаха какви ли не вкусотийки , но нямаше как да ги ям , защото скоро ме очакваше филм на плажа . Като слезнах от лодката той ме хвана за ръка , а след това ме прегърна и заедно потеглихме към тайното ни кътче за срещи. Този момент беше незабравим и бих искала да има ощи много моменти в който да сме заедно само двамата! I love you I love you I love you I love you Razz Razz ОБИЧАМ ТЕ Джейк Търнър Razz
Върнете се в началото Go down
Брад Пит

Брад Пит


Брой мнения : 31
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжен за Анджелина Джоли - Пит

Най-добър приятл/ка : Иьн Съмърхолдър

Брат/сестра : Селена Гомез


Остров "Алмонд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Алмонд"   Остров "Алмонд" Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:11 pm

Мацката беше Джесика Алба. Гледах я с очарователен поглед , докоснах лицето и и я целунх страсно, целувката беше за кратко , но устните и ги уцещах дори само като я гледах, реших да стана и тя ме дръпна в обята си , и с целувка ме прелести да остана при нея тогава разбрах , че тя е моята половинка. И аз теб .
Върнете се в началото Go down
Брад Пит

Брад Пит


Брой мнения : 31
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжен за Анджелина Джоли - Пит

Най-добър приятл/ка : Иьн Съмърхолдър

Брат/сестра : Селена Гомез


Остров "Алмонд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Алмонд"   Остров "Алмонд" Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:43 pm

Там станахме гаджета ,аз я попитах .

- Джесика искаш ли да станем гаджета ? - бях се изчервил като думат .
- Да искам Джейк .
- Обичам те ! - тя каза нещо великолепно , прекрасно и очарователно.
Аз я прегърнах и я целунах . Изтичахме към морета и плувахме .
Никоя друга не бях обичал колкото нея , тя беше моята любов , моята звезда мечта.
Тогава започнахме една игра , колко бързо можеш да изядеш едно грозде .
Наградата беше една целувка. А който не успее получаваше шут в дупето . Естествено аз не
успявах и все получавах шутове.


Върнете се в началото Go down
Анджелина Джоли - Пит

Анджелина Джоли - Пит


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжена за Брат Пит

Най-добър приятл/ка : Деяна Cкайлър

Брат/сестра : Катрин Алба


Остров "Алмонд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Алмонд"   Остров "Алмонд" Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:02 pm

Той ми предложи да станем гаджета . Embarassed След това влезнахме във водата и започнахме да се целуваме . Целувката беше сочна и много продължителна. След целувката той ми предложи да станем гаджета . Аз се съгласих с голямо удоволствие и продължихме да се целуваме. След малко стана време да ходя на снимки , но беше толкова хубаво , а отлетя толкова бързо . С яхтата се върнахме в Лос Анжелис и се похвалихме на всички с хубавата новина , че сме обвързани . Седейки на една пейка пред снимачната площатка ние продължавахме да се целуваме. След малко дойде директора и ми каза да започвам работа . Аз започнах работа , а Джейк Гомез ми каза , че в следващия брой на списание Lovely days ше пише статия за нас двамата и най-вече за мен. flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Остров "Алмонд" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Остров "Алмонд"   Остров "Алмонд" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Остров "Алмонд"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Плаж-
Идете на: