California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дискотека "California Baby"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 1:20 pm

Дискотека "California Baby" Photo_verybig_347964
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:11 pm

Двамата бяхме на път за някой ресторант, но чухме да трещи музика и се запътихме на там. Беше дискотека "California Baby"! Погледнах към Орландо, той изгаси колата и двамата слязохме.
- Тук изглежда малко шумно, но може и да е забавно! - казах аз и влязохме.
Вътре нямаше чак толкова хора. Двамата се настанихме на една маса и си поръчахме алкохол. Той пристгна. АЗ отпих малко.
- Ще отида да си освежа грима! - казах и тръгнах към тоалетната.
Върнете се в началото Go down
Oрландо Блум

Oрландо Блум


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

Гадже : Дженифър Аделайн

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:24 pm

Малък бъг в плана, но нищо. Дискотека даже ми звучеше повече на моя език! Влязохме вътре и си поръчахме нещо за пиене. Тя отиде до тоалетната, но малко се забави. Стана ми скучно, за това и аз се запътих на там. Тръгнах да влизам в мъжката, но ми стана интересно какво толкова прави Дженифър за това влязох в дамската. Изненадващо никой не ме видя.
- Здравей, слънчо! - казах аз и я притиснах към себе си.
- Тя беше с гръб към мен и в първия момент като че ли се изплаши, но после се досети, че съм аз и се отпусна.
- Какво правиш тук, глупаче? - попита ме нежно тя.
- Реших да видя как е сладураната ми! Да не ти се е лепнал някой нещастник!
Тя дръпна вратовръзката ми и ме целуна. Аз я обгърнах с ръце и отново я повдигнах. Не знам защо, но ми харесваше така да си играя с нея. Сигурно защото беше много лека.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:28 pm

Той отново ме вдигна във въздуха. Целувахме се страстно. Той ме постави на мивката и свали роклята ми. Аз отново бях само по бельо. Разроших косата си, отметнах глава назад и вдигнах краката си. Тай ги хвана и започна да целува врата ми. После бавно слизаше надолу, и после пак нагоре.
- Оу! - изпъшках аз и усетих, че отново го правим.
Възбуждах се от него. Той беше перфектният. Той беше едниственият! Той беше неповторимият! Той беше МОЯТ! Прегърнах го и започнах да го целувам. По носа, по устните, по гърдите! После пак, по устните. Захапах го едни - два пъти и той изпъшка. Тези моменти няма да забравя от нашата връзка! Защото той ги правеше твърде незабравими.
Върнете се в началото Go down
Oрландо Блум

Oрландо Блум


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

Гадже : Дженифър Аделайн

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:39 pm

Всичко от миналата вечер отново се повтаряше. Дженифър беше страхотна и секси! Продължихме доста време, а после се отказахме и излязохме. Седнахме отново на масата си и отпихме от алкохола си. Аз се облегнах назад, а тя се облегна на рамото ми. Пъхнах ръката си между краката й, а с другата галех косите й. Целунах я. Тя стана от дивана и застана с гръб към масата. Седна върху мен. Краката й бяха максимално разтворени, ръцете й бяха около вратът ми, само устните й не бяха на правилното си място.
- Обожавам те! - казах аз и се облегнах назад.
Тя бавно и страстно разкопчаваше якето ми. От време на време ме целуваше, после бързо се отдръпваше. Прокарваше си ръката между краката ми, после я махаше. Беше невероятна!
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:46 pm

Ставаше все по-горещо! Беше мой ред да разведря обстановката! И да го възбудя малко! Явно имаше успех - той изглеждаше доволен.
- Къщата ми е завършена! Да идем у нас? - предложих аз.
Той се съгласи, изпихме си напитките и се качихме в колата му. Тръгнахме към нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "California Baby" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "California Baby"   Дискотека "California Baby" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "California Baby"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискотека "Фатал"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Cан Франциско-
Идете на: