California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Катрин Алба

Go down 
+7
Клайд Бароу
Брад Пит
Деяна Скайлър
Анджелина Джоли - Пит
Джесика Скайлър
Иън Сомърхолдър
Катрин Сомърхолдър
11 posters
АвторСъобщение
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 4:14 pm

Отвън:
Къщата на Катрин Алба Nina_Dobrev3

Къщата на Катрин Алба Nina-dobrev-teen-vogue-07

Градина:
Къщата на Катрин Алба Community-garden-2

Кола - Порше:
Къщата на Катрин Алба 24180_1

Тераса:
Къщата на Катрин Алба Beirut-residence-1

Вътрешен басейн:
Къщата на Катрин Алба Home-pool-582x423

Джакузи, сауна, камина и масажен стол:
Къщата на Катрин Алба European-bathroom-finnish-sauna-3

Гимнастичека стая:
Къщата на Катрин Алба Mats-2

Стая за партита:
Къщата на Катрин Алба Home09

Звукозаписно студио:
Къщата на Катрин Алба WendyMaxi%20Studio

ТВ стая:
Къщата на Катрин Алба 7142be52638fc504_modern_home_plans_and_contemporary_home_design_2

Хол:
Къщата на Катрин Алба Living-room-white-582x411

Офис:
Къщата на Катрин Алба Stephanie-mcwilliams-green-office

Кухня и трапезария:
Къщата на Катрин Алба White-kitchen-for-2011-5-554x667
Къщата на Катрин Алба Apartment-design-by-erges_6

Спалня:
Къщата на Катрин Алба Exotic_Violet_Bedroom_Interior_Design_Ideas

Баня:
Къщата на Катрин Алба Franco-pecchioli-purple-bathrooms-ideas-designs-thumb

Стаята на Роки и самия него:
Къщата на Катрин Алба ?id=193274&sz=2

Награда от конкурса "Коя е най-хубавата къща":
Къщата на Катрин Алба 505309


Последната промяна е направена от Катрин Алба на Нед Юни 12, 2011 3:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:55 pm

Тази вечер щях да взимам уроци по пеене от Катрин. Купих един букет и се запътих с Ферарито към къщата й. Звъннах на звънеца и тя излезе. На мен лично изобщо не ми беше до уроци по пеене, а исках да прекарам цяла вечер с нея - гледайки филм или на романтична вечеря. Но явно това нямаше да се случи, защото тя веднага се запъти съм звукозаписното студио.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:21 pm

Днес очаквах Иън да дойде, за да взима уроци от мен по пеене. Той дойде с един огромен букет от червени рози. Поставих го във ваза и му казах:
- Иън, нека да се залавяме за работа, защото нямаме никакво време!
И се запихме към звукозаписното студио. Разгледах сценария му. Той трябваше да пее рок песен. Мислех, че добре ще се справи с тази задача, защото гласът много му отива за тази песен. Накарах го да се разпее. И лелее, пълен провал. Той грачеше, като гарга на по-високите тонове. Това щеше да бъде една дълга нощ... Но аз вярвах в него и бях сигурна, че ще се справи.
След няколко часа ние постигнахме желаната цел. Той пееше песента доста добре за начинаещ. Видях, че е много уморен и му предложих да разпусне във вътрешния бесейн.
Отидох до стаята си, за да си сложа банските и се запътих към басейна. Той вече плуваше. Аз влязох при него и той ми каза:
-Благодаря ти за всичко. Нямаше да се справя без теб. Обичам те!
И ме целуна за пръв път. Беше толкова романтично. Усещах само устните му. Обичах го безкрайно. Той ми каза, че мокра съм много привлекателна. Цялата се изчервих, но не исках да спира да ме целува. Но все пак никой сън не е безкаен. След час го изпратих до вратата и ме целуна за лека нощ. Това беше една наистина уникална вечер.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 12:16 pm

Днес е партито у нас!!! Някои хора се притесняват или се срамуват да организират партита, но на мен не ми е за пръв път. Обичам да се забавлявам! Но искам и стриктна организация. Още от обяд викнах организатор, който да ми помогне. Поръчах 5 сладоледени торти, пуканки... Дойде и Ди-джея. Оправих масите, запасих се с алкохол и отидох да се оправя. Сложих си новата лятна рокличка. След няколко минути и гримьорът и фризьорът ми дойдоха. След час бях напълно готова.

Къщата на Катрин Алба Nina-dobrev-and-the-monte-carlo-television-festival-gallery

Погледнах през прозореца и видях, че журналистите вече са се събрали пред дома ми, като Деяна беше на първа линия. Отидох в стаята за парти и зачаках да дойдат гостите...


Последната промяна е направена от Катрин Алба на Нед Юни 12, 2011 2:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 12:23 pm

Днес бях у Катрин на парти. Тя реши да го организира и покани всички. Папараци, приятели, братя, сестри! Аз отидох с адашката си. Бяхме си облекли късите рокли и високите токчета. Аз бях сложила много грим, но Джесика пък си беше направила косата много хубава.
Влязохме и Катрин ни покани в стаята за партита. Седнахме и си взехме нещо то масата пред нас. Катрин пусна музиката. След малко дойдоха и останалите. Предчувствах, че за това парти щеше доста да се пише!
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Анджелина Джоли - Пит

Анджелина Джоли - Пит


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжена за Брат Пит

Най-добър приятл/ка : Деяна Cкайлър

Брат/сестра : Катрин Алба


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 12:27 pm

Днес Катрин организираше парти. Аз минах през Джесика да я забера, качихме се на колата и тръгнахме към Сан Диего. По пътя няколко фена ни попречиха, няколко папарака ни спряха, но стигнахме на време. Там не липсваха папараци. Всички насочиха фотоапаратите си към нас. Ние бързо, бързо влязохме и се настанихме на дивана. Хапнахме нещо и зачакахме останалите гости. А аз зачаках с нетърпение Джейк. Бях се нагласила за него , защото тий ми беше казал , че тази вечер ще ми предложи брак . bounce С нетърпение чакам да дойде.
Върнете се в началото Go down
Деяна Скайлър

Деяна Скайлър


Брой мнения : 22
Join date : 11.06.2011

Най-добър приятл/ка : Анджелина Джоли - Пит

Брат/сестра : Джесика Скайлър


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 12:30 pm

Днес имаше парти, което за нищо на света нямаше да изпусна! Тръгнах с колата си натам. Сестра ми беше излязла по-рано, така че не бях с нея. Скоро пристигнах пред къщата й. Там имаше много мои колеги, които не спираха да прииждат, за да снимат. Аз дори не си направих труда да извадя фотоапарата си, просто минах през тях и влязох вътре.
Там видях двете ми звезди от предишния брой - сестра ми и Джесика Алба. Те ми се усмихнаха и аз седнах при тях. Извадих телефона си и започнах да си водя бележки. Каква ли рецензия ще дам на това парти? Ще разберете в следващият брой!
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 1:49 pm

Ето първите гости са на линия - Джесика, сестра ми и Деяна. Отидох да ги приветствам. Сестричката ми каза, че тази вечер ще е специална за нея, защото Джейк ще й предложи брак. Тази новина много ме зарадва! Поздравих я, но също й завиждах, защото исках и мен да ме сполети такова щастие, но Иън още не беше дошъл... Neutral Оглеждах се навсякъде, гледах през прозорците, но нито следа от него. Само папараци, които щракат с фотоапаратите. Взех си питие и отидох да си поговоря с гостите, очаквайки той скоро да дойде.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 2:27 pm

Парти в къщата на любимата си - какво по-добро място да покажа любовта си към нея. Сложих си сивия костюм, купих букет от рози и се запътих към къщата й. Там ме чакаха стотици папараци, които ми радаваха въпроси от сорта: "Какво става, ще има ли брак, какви са ти намеренията?" Лично аз не бързах да се сгодявам. Та ергенския ми живот едва сега започва, има време и за брак. Качих се по стълбите към стаята за партита и там видях вече доста хора и изведнъж ме озари светлина, която ме заслепи - Катрин. Тя беше удивителна... Загубих ума и дума. Тя се запъти към мен:
- О, здрасти Иън, защо се забави?
- К-катрин... Ти си удивителна... Ъъъ... Заповядай! - и й подадах букета цветя.
- Нямаше нужда. Откога те чака...
Тя не можа да се доизкаже, защото аз не можах да издържа и страстно я целунах. Блеснаха светкавици около нас. Но тя каза:
- Недей. Всички ни гледат!
- Нека да ни гледат!
И продължих да я целувам.

Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:02 pm

Най-после. След толкова чакане Иън дойде с букет цветя (внимателният ми той!). Започна да ме целува, а аз се притесних, но преди малко точно това исках - да ме целуне. Но му казах новината:
- Иън, мили, Джейк направи парти в най-неподходящия момент. Незнам какво става, но го направи днес от 22:00 часа и каза да те заведа. Аз вече промених графика на мойто. Ще ме придружиш ли на неговото.
- За теб винаги!
Беше като пиян. Само налиташе да ме целува... Аз го придърпах на масата и започнахме да си говорим, докато партито течеше с пълна скорост. След малко той ми каза:
-Ела с мен!
- Но как ще оставя всички тук!
- Просто ела!
Незнам какво правех, но му се доверих. Той ме заведе на двора. Музиката ехтеше. Той ми каза:
- Катрин, обичам те! Много те обичам!
И ме целуна.
- И аз те обичам...
Но скоро се качихме горе, защото на мен ми беше притеснено за гостите. Като се качих купона беше във вихъра.
Върнете се в началото Go down
Брад Пит

Брад Пит


Брой мнения : 31
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжен за Анджелина Джоли - Пит

Най-добър приятл/ка : Иьн Съмърхолдър

Брат/сестра : Селена Гомез


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 5:46 pm

- Здравейте малко по закъснях , на ли не се е случило
нищо докато ме нямаше ? Докато си седях на масата за коктейли
Джесика ме попита.
- Къде беше ? - разтревожена и със сълзи в очите.
- Имах работа . - казах аз и я докоснах по ръката .
- Каква ? - попитаме тя .
И след две минути разказване за работата ми. Аз я попитах.
- Джесика ще се омъжиш ли за мен ? - казах аз разтревожен и претеснен .
- Ще си помисля ! - каза тя.
и след малко се чу силно викане "да , да ще се омъжа за теб "
Аз се зарадвах и я целунах .
- Много си красива! - казах аз.
- И ти. - отговори тя и ме прегърна.
Двамата бяхме заедно и това ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Анджелина Джоли - Пит

Анджелина Джоли - Пит


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжена за Брат Пит

Най-добър приятл/ка : Деяна Cкайлър

Брат/сестра : Катрин Алба


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:07 pm

Докато всички бяхме на дансинга изведнъж се появи Брат Пит I love you . Аз спрях и го попитах ,защо е закъснял , а той започна да ми разказва къде е бил . След малко ми попита нещо с увереност дали искам да се омъжа за него . Аз реших да си помисля , но след няколко минути се съгласих и започнахме да се целуваме и прегръщаме. Той ме покани на дансинга , а аз приех и заедно започнахме да танцуваме . Обожавам ти Брат Пит . Две предложения в една вечер . Тогава ние започнахме да си говорим за къща в която да живеем заедно докато си пиехме коктейла . Тогава той ми каза , че утре почива може да намине в студиото , но цял ден е на мое разположение . Тогава аз се досетих , че ще се снимам в една реклама , но за него я отмених за друг ден . Нямах търпение на следващия ден да се разхождаме двамата без да ни е срам да се показваме пред репортерите как се прегръща ме и целуваме . cheers Броях часовете на пръсти до следващия ден . Купонът продължи до късно вечер , а до тогава ние с Брат Пит не спряхме да се целуваме и прегръщаме . Деяна ни гледаше постоянно ,ту мен и Брат Пит , ту другите две влюбени гълъбчета. Може би умуваше за утрешното списание каква статия да пусне .
Върнете се в началото Go down
Клайд Бароу

Клайд Бароу


Брой мнения : 18
Join date : 10.06.2011


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:25 pm

След поредната трагедия в офиса, реших да дойда на партито. Трябваше да се разпусне по някакъв начин, нали?! И каква по-добра възможност от това парти?! Щеше да го има и най-добрият приятел на човека - алкохола. Едва ли нещо друго би могло да оправи настроението ми в момента. Може би амфетамините, за които бе споменал Джак... не, аз не използвах такива неща. Въпреки че, ако работата продължаваше в същия дух, най-вероятно щях да започна.
След малко обаче вниманието ми бе насочено не към алкохола, ами към едно момиче в далечината, което ми се стори страшно познато. Джесика. Малък бил светът.
Приближих се към нея.
- И ако това не е Пепеляшка от миналата вечер! - днес също бе много красива.
Върнете се в началото Go down
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:20 am

Музиката гърмеше. В центъра на дансига забелязах Джесика и Брат, които се целуваха. Веднага отидох при сестра си, за да я попитам какво ново с тях.
- Сестричке, какво става със Джексит? - комбинирано от Джесика и Пит.
- Ами, говори се, че Брат ще й предложи да се оженят. - каза ми тя и отново занатиска бутоните по телефона.
Знаех, че за нея работата й е много важна, за това се отдалечих и я оставих сама. Тъкмо си мислех, че тук няма никой инересен човек, с който да си побъбря, познайте кой ме заговори!?
- И ако това не е Пепеляшка от миналата вечер! - поздрави ме Клайд.
В миг съвсем забравих за всичко и погледнах към бузата. С въздишка разбрах, че петното вече го нямаше. Явно ударът не е бил толкова силен. Но вместо да избягам като последният път се усмихнах и поздравих:
- Здравей Клайд! Виждам, че няма нужда да ти подравнявам тена и от другата страна. - казах аз и видях как слага ръка на бузата си уплашено.
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:49 am

Ето го. Дойде може би най-чаканият човек тази вечер - Брад. Мечтите на сестричката ми се сбъднаха. Той й предложи брак. Исках да отидя да я поздравя, но видях, че се целуват и реших да не ги прекъсвам. Ние се спогледахме с Иън. Той ми каза:
- Обичам те, но мисля че има време да се опознаем и тогава да вземаме по-умели решения!
- Прав си! Нека мине първо тази сватба, а после ще мислим за друга!
Той хвана ръката ми и ме целуна. След малко дойде Клайд, пребледнял. Явно е имал проблеми в работата. Джеси отиде при него, за да си поговорят. Макар да не го показват аз съм на същото мнение, като Деяна: "Между тях има химия!"
Върнете се в началото Go down
Клайд Бароу

Клайд Бароу


Брой мнения : 18
Join date : 10.06.2011


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:11 pm

Наоколо имаше много хора. Някои говореха оживено, други снимаха, трети... май се жениха. Забавно било то на партита като това. Ако идваш с настроение, разбира се.
- Щом казваш. - опитах се да докарам празнична усмивка, но главата така ме болеше, че не се получи особено. - Какво стана с теб миналата вечер? Изтича толкова бързо, че дори не успях да видя на къде отиде.
Не знам дали ме бе уплашила или изненадала тогава. Мисля, че по малко и от двете.
Върнете се в началото Go down
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:45 pm

- Ммм, нетипично за мен, но май се притесних! - усмихнах се аз. - Все пак не залшебвам шамар на всеки срещнат.
Погледнах към останалите на партито и останових, че всички се забавляват с някого. Видях Джесика с Брад, Иън с Катрин, но сестра ми отново пишеше в блога. Боже, какво щях да правя с нея?
Друг беше въпросът. Всеки беше на дансига и танцуваше, а аз стоях и дробех нетактичен мохабет с Клайд.
- Искаш ли да танцуваме? - попита ме той.
Погледнах към дансига, после към отрватителните ми токчета, 12 см над земята, а най-накрая погледнахи към него.
- Добре! - казах аз усмихнато и двамата отидохме да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Клайд Бароу

Клайд Бароу


Брой мнения : 18
Join date : 10.06.2011


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:24 pm

Не знам защо дори й предложих, като много добре знаех, че съм ужасен танцьор. Имах сестра. Тя беше добра в тази насока, но така и не ме бе научила. А китарата, повярвайте ми, беше съвсем различно нещо. Може и двете да бяха свързани с музика, но поне при мен не се получаваше така и с танците.
Но докато гледахме всички други на дансинга, просто нямаше как да не попитам. А си мислех, че можеше и да ми откаже...
- Ами хайде. - странно защо и не звучах колебливо. Ами приготви се, Джесика. Защото след тази вечер със сигурност щеше да ти се наложи да посетиш лекар.
Върнете се в началото Go down
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:47 pm

Отидохме да танцуваме. Клайд изглеждаше малко притеснен и аз забелязвах защо. Той не можеше да танцува! Не просто не можеше, той беше кошмарен! Но би било направо жасно от моя страна да му го кажа. Предвид, че му бях длъжница. Но пък хубавото беше, че беше готов да се излага и в същото време да ме разсмива. Да, не можах да прикрия смеха си, колкото и добра актриса да бях.
- Добре, чакай! Задължително трябва да ми покажеш тези стъпки, та когато дъщеря ми е лепнала най-големият сладур в училище да й помогна да се съвземе! - той се разсмя и спря да тацува.
Двамата си взехме нещо за пиене и отидхоме да седнем на дивана.
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Анджелина Джоли - Пит

Анджелина Джоли - Пит


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжена за Брат Пит

Най-добър приятл/ка : Деяна Cкайлър

Брат/сестра : Катрин Алба


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:07 am

Купонът продължи много дълго . Ние с Брад постояно се целувахме , но вечерта ставаше много скучна тъй като искахме да прекараме време сами на нашата спалня
Къщата на Катрин Алба Angelina_Jolie_and_brad_pitt_making_love_on_bed . Ршихме да си тръгвахме , но преди това питахме Катрин дали ще се сърди , но тя ми отговори , че няма да се сърди дори ще се радва да прекараме малко време заедно , Тогава ние си тръгнахме когато престигнахме в къщата имаше страстни целувки Къщата на Катрин Алба 519x389


Последната промяна е направена от Анджелина Джоли - Пит на Сря Юни 15, 2011 10:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Брад Пит

Брад Пит


Брой мнения : 31
Join date : 10.06.2011

Гадже : омъжен за Анджелина Джоли - Пит

Най-добър приятл/ка : Иьн Съмърхолдър

Брат/сестра : Селена Гомез


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:16 am

Купонът беше без край тъй като исках да прекарам време с моита любима докато още съм в отпуска .Решихме да си тръгваме Анджелина пита Катрин дали ще е одобно да си тръгваме а тя каза разбира се . Много се зарадвахме . Когато престигнахме в къщи ние скочихме на дивана и започна ..

Къщата на Катрин Алба Da594fab3d
Върнете се в началото Go down
Джесика Скайлър
Admin
Джесика Скайлър


Брой мнения : 174
Join date : 06.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Катрин Алба

Брат/сестра : Деяна Скайлър


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 11:33 am

По едно време взе да става много пренаселено. Имаше пушачи, папараци снимаха навсякъде - беше пълният кошмар! За това се обърнах към Клайд и предложих:
- Искаш ли да идем някъде другаде? В някой ресторант? - извиках аз, защото музиката беше много силна.
- Добре! - каза той и си взе якето.
Двамата бързо излязохме, за да не ни хванат папараците. Естествено не се разминахме с няколко снимки. Качихме се на такси и тръгнахме!

П.П. Клайд, пиши в което заведение искаш!
Върнете се в началото Go down
https://california-beach.bulgarianforum.net
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 11:36 am

С Орландо се появихме на купона. От пред имаше много папараци, които постоянно щракаха с фотоапаратите си. Аз само се усмихвах и продължавах напред. Той вървеше пред мен, беше ме хванал за ръката и ме дърпаше, за да излезем по-бързо от тази навалица.
- И така, вътре сме! - казах аз и помахах на Катрин и останалите.
- Да! - каза той и отново ме целуна.
Отидохме да си вземем нещо за пиене, а после и на дансига, за да танцуваме. Музиката беше хубава и силна, което е по-важното!
Върнете се в началото Go down
Дейвид Хенри

Дейвид Хенри


Брой мнения : 12
Join date : 10.06.2011

Гадже : Деми Лавато

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 1:12 pm

Докато си пиех напитката една , готина жена дойде при мен и ме целуна , после ми каза да се кача при нея в
някоя стая . .
- Очаквате изненада ! - каза с тих и възбуждащ глас .
- Каква е изненадата ? - попитах аз .
- Ще видиш , ако дойдеш ! - каза тя .
Качих се горе при нея , но първо питах Катрин да ли може да влезна в някоя стая .
Тя ми разреши и аз се качих .
Какво да видя , жената беше гола ! Аз легнах върху нея и започнахме
да се целуваме страстно след това нещо друго стана ....
Върнете се в началото Go down
Селена Пит

Селена Пит


Брой мнения : 5
Join date : 10.06.2011

Гадже : няма

Най-добър приятл/ка : Брад Пит

Брат/сестра : Брад Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 1:23 pm

След като го целунах му казах че ще го чакам горе в една стая , ако ме намери ще получи награда . Той
пита Катрин да ли може да ползваме една нейна стая . И тя му разреши . Аз побързах да се скрия
и докато чаках си мислих каква да му е наградата .
Като ме намери аз бях гола и го чаках той ми каза :
- Каква ми е наградата ?
Аз си мълчех и той дойде и започна да ме целува
а след това нещо стана .....
Върнете се в началото Go down
Oрландо Блум

Oрландо Блум


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

Гадже : Дженифър Аделайн

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:06 pm

Двамата с Дженифър пристигнахме на партито. Имаше много хора, дива музика и очевидно никакви папараци. Мернах само най-голямата клюкарка тук, Деяна Скайлър, която честно казано много си я биваше. После целунах Дженифър и отидохме да танцуваме. Бях я прилепил плътно до мен, бях я хванал здраво през кръста и от време на време ръката ми падаше по ниско и стискаше още повече.
- Ох! - възбуждащо извика Дежинъфър и ме целуна страстно.
- Звездичке моя, искаш ли да си ходим? - попитах я аз.
- Да! - каза тя и тръгна по мен.
Двамата излязохме, качихме се на колата и тръгнахме към някой ресторант.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:55 am

Купонът свърши. Беше забавно и незабравимо за някои. Вече чувствах умората. Всички се бяха изнизали само Иън стоеше до мен. Опитах се да поразчистя малко, но той ме хвана и ме понесе към спалнята. Постави ме на леглото и започна да съблича роклята ми. Аз буквално разкъсвах ризата му. Мислех само за него. Исках го прекалено много. Исках да е мой завинаги. Той целуваше тялото ми, а аз опитвах да се правя на лошо момиче, като го хапех и го възбуждах още повече. Обичах го и мислех, че беше дошло времето да го направим за пръв път. Мушнах го под завивките и бях готова нощта да продължи... I love you
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 9:21 am

Вече мислех да действам по-прибързано. Веднага щом ми се отдаде момент заведох Катрин в спалнята. Харесвах играта й на лошо момиче макар, че тя не беше такава, но това допълнително ме възбуждаше. Тя водеше действията ми и бързо се озовахме под завивките. Обичах я безкрайно много и мислех вече да й правя предложение за брак. Мислех да заминем някъде и там да й предложа, но трябваше да мисля на трезва глава, а сутринта е най-доброто време за размисъл.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 9:38 am

Сутринта се събудих в 10 часа и видях бележка на нощното шкафче - " Очаквам те в градината! ". Взех си набързо един душ и отидох да видя какво става. Минавах по коридора и видях, че всичко беше почистено. Това беше едно голямо облекчение за мен. Иън стоеше в градината и ме чакаше. Беше направил закуска и набрал цветя от градината. Той ми каза нежно:
- Сънливке, наспа ли се? - и ме целуна по челото.
- Слънчо sunny , какво си направил?! Къщата блести!
- Е. Нищо особено! Бих свалил луната за теб! I love you
Седнах да закуся, защото умирах от глад:
- Ммм... Палачинки! Каква вкусотия...
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 9:57 am

Сутринта станах рано. Исках да направя нещо за сладкишчето ми. Повиках фирма за почистване. Те дойдоха. Аз им платих двойно, за да работят безшумно, за да не събудят "Пухи". Аз отидох в кухнята, за да направя закуска. Палачинки...! Как ми дойде на акъла! Изобщо не можех да правя добре палачинки. Нацапах цялата кухня, но добре че фирмата беше още тук, за да почисти. Платих им и те си тръгнаха. Аз бях гладен и реших да опитам една палачинка... Отврат!!! No Не можех да й ги сервирам. Но веднага се досетих какво да направя. Взех телефона и поръчах. След няколко минути доставката дойде. Аз вече бях приготвил масата в градината. Качих се в спалнята, за да проверя дали Катрин още спи. Тя сънуваше и сънуваше... Нищо не беше разбрала. Написах една бележка, че я чакам вън. Направих си чай и се отдадах на размисъл.
След час тя дойде още сънена. Поздравих я мило. Тя беше удивена, че всичко е почистено. Беше гладна и започнахме да закусваме. Аз прегледах вестника, а после и списанието на Деяна. Всички двойки беше очернила (Голяма мръсница!). Аз казах на Катрин:
- Слънце, приготви се, защото днес си на мое разположение! Ще дойда в 11 да те забера!
- Добре скъпи!
- Обичам те!
- И аз теб! Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 11:00 am

Иън - непредвидлив и очарователен. Това беше той и затова и го обичах. Но дали беше готов да сподели живота си с мен??? Аз бях готова! Закусих набързо и започнах да се оправям. Не знаех къде ще ме води и се чудех какво да си облека - нещо официално или спортно. Беше много топло и реших да се облека спортно. Сложих си къси панталони и един потник. Нахлузих кецовете и го изчаквах да дойде. В 12 часа той беше тук. Зарадвах се като го видях, не само защото много го обичах, но защото и той беше облечен спортно - дънки, тениска, кецове и шапка. Качих се на мотора му и тръгнахме на някъде.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 9:56 am

Леле! Иън ще идва! Иън ще идва... - само това ми се въртеше в главата. Бях притеснена от части. Исках да изглеждам добре. В кухнята сложих много свещи и листа от червени рози... Заглушена светлина, тиха музика, две чаши с шампанско - идеалната романтична картина. Аз си направих кок и сложих една от роклите ми. Всичко вече беше готово и го очаквах... Минаха час, два, но той не идваше... Какво става? Защо го нямаше? Дали вече не ме харесва? Дали си има друга? Въпросите изникваха в главата ми - кои от кои по-лоши... Звъннах на телефона му, но беше изключен. Неее! Ами ако вече не ме иска? Тялото ми се обля със студена пот. Защо не идва? Къде е? Не исках да ходя в къщата му, като си помисля каква картина можеше да се разкрие пред очите ми... Единственото, което ми оставаше е да го чакам с надежда...
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър


Брой мнения : 25
Join date : 10.06.2011

Гадже : Катрин Алба

Най-добър приятл/ка : Брад Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 10:10 am

Какво стана? Къде е Катрин? - това бяха първите ми думи, когато келнера ми каза, че ще затварят заведението. Какво бях направил? Беше 03:00 часа, а аз бях мъртво пиян. Никога досега не се бях напивал така. Главата ме болеше ужасно, а аз продължавах да викам:
- Катрин! Каатрин!
Келнера каза:
- Господине, моля качете се на това такси!
- Нее... Катрин ме чака. Катрин... Остави ме бе кретен! - и се дръпнах от келнера и тръгнах към колата си.
- Господих Сомерхолдър, не бива да карате пиян!
Но аз се качих на колата и тръгнах към Катрин. Добре че нямаше много движение по пътищата и стигнах бързо при Катрин и без пострадали. Видях я заспала на стъпалото на вратата.
- К-к-катрин... хъ..
- Тии... - се изправи тя и ми зашлеви шамар и се прибра, като тресна вратата под носа ми.
- Не! Катрин ще ти обясня... Любима изчакай... - тряснах с юмрук по вратата. - Какво направих... Каатриин...!
Върнете се в началото Go down
Катрин Сомърхолдър

Катрин Сомърхолдър


Брой мнения : 38
Join date : 10.06.2011

Гадже : Иън Сомърхолдър

Най-добър приятл/ка : Джесика Скайлър

Брат/сестра : Анджелина Джоли - Пит


Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 10:19 am

Ето го в 3 часа през нощта - идва, миришещ на алкохол и ми казва, че ще ми обясни - какво нахалство. Зашлевих му шамар и се прибрах. Останах до вратата, слушайки го как вика. След малко чух, че колата му тръгва, а аз заплаках силно. Толкова силно го обичах, а толкова бързо го губех. Не знам как щях да го понеса, какво щях да правя от тук нататък... Дано това да е един кошмар и скоро да свърши... Взех снимката ми с него и заплаках още по-силно и хвърлих пръстена, който ми беше подарил. Защоо?...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Катрин Алба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин Алба   Къщата на Катрин Алба Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Катрин Алба
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Катрин Алба - 15.07.
» Къщата на музиката
» Къщата на Иън Сомърхолдър
» Къщата на семейство Пит
» Къщата на Селена Гомез

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Сан Диего-
Идете на: