California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сутрешен блок "Разсъмване"

Go down 
АвторСъобщение
Клайд Бароу

Клайд Бароу


Брой мнения : 18
Join date : 10.06.2011


Сутрешен блок "Разсъмване" Empty
ПисанеЗаглавие: Сутрешен блок "Разсъмване"   Сутрешен блок "Разсъмване" Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 6:19 pm

Сутрешен блок "Разсъмване"

Сутрешен блок "Разсъмване" X_f72f4df4_thumb

Сутрешен блок "Разсъмване" MorningCoffee


Сутрешен блок "Разсъмване" Citywalkstudio4web
Това е студието, в което записваме.

Сутрешен блок "Разсъмване" Small-kitchen-design
Кухнята, която ползваме в ефир.

Сутрешен блок "Разсъмване" Studio_wood_a
Стаята, в която обсъждаме нещата, които ще правим във шоуто.

Сутрешен блок "Разсъмване" Gorgeous-living-room-582x368
Кабинетът на изпълнителният продуцент, тоест аз.

Сутрешен блок "Разсъмване" Living-room-6_small
Стаята за почивка на екипа.

Сутрешен блок "Разсъмване" Small-Kitchen-Remodeling-11
Вътрешната кухня.

Върнете се в началото Go down
Клайд Бароу

Клайд Бароу


Брой мнения : 18
Join date : 10.06.2011


Сутрешен блок "Разсъмване" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сутрешен блок "Разсъмване"   Сутрешен блок "Разсъмване" Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 6:17 pm

12 Юни 2011г.

Записах датата на големият правоъгълен лист пред мен и се облегнах назад в големия стол. Това беше най-неприятното в професията, а именно прослушванията. Всички се надпреварваха за мястото, но не защото харесваха работата, а просто им трябваше някаква работата. А защо ли не по телевизията?! Разбирах ги защо се записваха, но не виждаха ли, че нямат и капчица талант?! За това нещо се искаше нюх. Но не - всичко можеше да се работи стига да искаш, според тях.
Нямаше да се отчайвам! Кое бе най-лошото, което може да се случи?! Да спрат шоуто. Да затворят окончателно студиото. Май за друго не се сещах... каквото и да беше, сигурно щяха да са прави. Работата вече не вървеше толкова лесно. Затова ни трябваше промяна. Цялостна! Нещо по... мащабно!
Вътре на единият от диваните се бяха наредили около 15 човека, всички тук за прослушването. Щеше да е един наистина дълъг ден. Дано поне намерехме това, което ни трябваше. Съмнявах се, но нищо не се знаеше.
Първа пристъпи едно момиче, много официално облечено. Косата й бе прибрана на кок. Държеше в себе си лист. Явно щеше да се пробва за водещ. Изглеждаше ми представителна. Може и пък да ставаше... И точно тогава започна да говори. Повярвайте ми, не сте чували по-писклив глас. Хората, които щяха да ни гледат, щяха или да са в лудница, или да са си изгубили дистанционното. Беше ужасно!
- Може би, ако намаля звука на микрофона ще е по-добре. - обади се Джак до мен. Той бе мой помощник. Много добър при това. Може би и единственият тук, който си вършеше работата. И въпреки това, сега просто се опитваше да ме успокои. Това... нещо не можеше да се прикрие по никакъв начин.
Едва изчаках края, за да стана от мястото си и да я ескортирам до вратата.
След това се качи някакво момче. Беше на около 19-20. Изглеждаше ми малко непохватен. Защо ли?! Ами падна два три пъти от сцената, опитвайки се да нагласи ветропоказателите, които бе взел със себе си. На няколко пъти нещо изхвръкна от изобретението му към нас. Даже веднъж то уцели друго момиче от чакащите и се наложи да й се донесе лед за синината на окото. Но като цяло не беше зле. Говореше правилно и отчетливо. Беше забавен. Това, че всичко около него беше на земята само за две минути обаче не ми харесваше.
Накрая той сам се удари и реши, че ще дойде пак утре. Точно когато щях да го спра, казвайки му, че няма нужда да го прави, той вече бе изчезнал. Супер! Утре щях да го върна вече.
Следващият кандидат от притеснение повърна върху други две момичета и така аудиторията намаля. И другите бяха същата трагедия. Вече не знаех какво ще правим! Какво трябваше да се стори, че да дойде някой, който си разбира от работата?! Трябваше ни такъв човек. А не поредния клоун.
Обърнах се към Джак. И той ме изуми. Изглеждаше някак си странно весел.
- Какво ти има пък на теб?
- Знаеш ли кое е по-сладкото от шоколад? - погледна ме сериозно. - Амфетамини и опиати! - отвърна той тържествено и се облегна, смеейки се на стола си. Супер, сега имах и надрусан.
След още няколко кандидата реших да си тръгвам. И тъй иначе утре пак щях да дойда. Тогава щях да се разправям с другите. Сега вече нямах сили за това.
Върнете се в началото Go down
 
Сутрешен блок "Разсъмване"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Клубът на клюкарите-
Идете на: