California Beach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California Beach

Новото РПГ форумче California Beach вече е тук, за да ви зареди с много емоции за лятото. Това е мястото, където се случват най-заплетените истории, най-щурите купони, най-шантавите връзки и най-пикантните клюки. Елате и се забавлявайте!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Орландо Блум

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Oрландо Блум

Oрландо Блум


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

Гадже : Дженифър Аделайн

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Орландо Блум Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Орландо Блум   Къщата на Орландо Блум Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:41 pm

Отвън:
Къщата на Орландо Блум 8617-exterior-by-night-kizingoni-house-lamu-kenya

Кухня:
Къщата на Орландо Блум Contemporary-Kitchen-Interior-Design-Ideas-Sagne-Etoile-Mat-Black-White

Хол:
Къщата на Орландо Блум 2982_big

Спалня:
Къщата на Орландо Блум Black-bedroom-ideas-1

Баня:
Къщата на Орландо Блум Completely-black-bathroom

Кола:
Къщата на Орландо Блум 16505-best-black-car-2009
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Орландо Блум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Орландо Блум   Къщата на Орландо Блум Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:04 pm

Стигнахме къщата му. Той ми отвори вратата на колата, заключи я и тръгна напред. Отвори къщата й влязохме. Той заключи, вдигна ме и тръгна към спалнята. Отвори вратата и ме пусна на леглото. Съблече якето си и го хвърли на пода. После се наведе, целуна ме и свали полата ми.
- Внимавай, маркова е! - казах аз.
Той стана, като повдигна и мен. Разкопча горнището ми и го свали. Останах само по бельо. Последва дълга и страстна целувка. После той легна на леглото, а аз го последвах. Започнахме да се целуваме. Аз разкопчах дънките му и започна да ги свалям надолу.
Върнете се в началото Go down
Oрландо Блум

Oрландо Блум


Брой мнения : 21
Join date : 13.06.2011

Гадже : Дженифър Аделайн

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Орландо Блум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Орландо Блум   Къщата на Орландо Блум Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:07 pm

Тя започна да ме възбужда. ВЕче не беше онова притеснително момиче, както на плажа. Сега беше решителна, силна и секси. Докопих закопчалката на сутиена й и го свалих. Тя разкопча дънките ми, а аз й помогнах да ги свали. После махнах и ризата си.
- Е мила, готова ли си? - казах аз и я обърнах.
Сега тя беше отдолу, а аз отгоре. Подължихме да се целуваме. Аз спрях за момент, дръпнах завивките и двамата вече бяхме отдолу. Предстоеше една дълга вечер. Чуваха се страстните въздишки на Дженифър.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Аделайн

Дженифър Аделайн


Брой мнения : 36
Join date : 11.06.2011

Гадже : Орландо Блум

Най-добър приятл/ка : няма

Брат/сестра : няма


Къщата на Орландо Блум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Орландо Блум   Къщата на Орландо Блум Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:11 pm

Неусетно стана сутрин. Аз станах от леглото и видях, че Орландо не е в стаята. Видях на леглото една красива къса рокля, не беше моята. Тя беше сива, с красива дантела и очевидно много скъпа. До нея имаше обувки на много висок ток, с красиви орнаменти. Намерих и бележка:
"Добро утро, красавице! Аз съм в кухнята. Роклята и обувките са подарък за теб. Дано ти харесат!"
Оставих бележката и ги облякох. Седяха ми стахотно. Роклята беше много предизвикателна. Потърсих кухнята и скоро се натъкнах на нея. Там видях Орландо.
- Здравей! - казах аз.
- Здравей миличка! Събуди ли се? - усмихн ми се той и ме целуна.
- Нямаше нужда да ми ги подаряваш. - казах аз и погледнах към дрехите.
- Напротив! Днес, у Катрин Алба има купон. Искам да отида с теб. Съгласна ли си? - попита ме той и ме прегърна.
Нямаше просто какво друго да кажа освен:
- Естествено!
Качихме се на колата и тръгнахме към Сан Диего.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Орландо Блум Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Орландо Блум   Къщата на Орландо Блум Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Орландо Блум
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California Beach :: Калифорния :: Cан Франциско-
Идете на: